Field Display Kit (2.2.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Tag
ru: Тег

en: File path
ru: Путь к файлу

en: Link
ru: Ссылка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Other
ru: Другое

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Classes
ru: Классы

en: and
ru: и

en: Custom label
ru: Собственная метка

en: Wrapper element
ru: Обёрточный элемент
