Field Display Kit (2.2.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Tag
te: ట్యాగు

en: File path
te: ఫైల్ దారి

en: Link
te: లింకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Other
te: ఇతర

en: and
te: మరియు
