Field Display Kit (2.2.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Tag
uk: Теґ

en: File path
uk: Шлях до файла

en: Link
uk: Посилання

en: Default
uk: Базово

en: Other
uk: Інше

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Classes
uk: Класи

en: and
uk: та

en: Custom label
uk: Настроювана мітка

en: Field wrapper
uk: Обгортка поля

en: Label wrapper
uk: Обгортка мітки

en: Wrapper element
uk: Елемент обгортки
