Field Display Kit (2.2.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Tag
ur: ٹیگ

en: File path
ur: فائل پاتھ

en: Link
ur: ربط

en: Default
ur: طے شدہ

en: and
ur: اور
