Field Display Kit (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Tag
ar: وسم

en: File path
ar: مسار الملف

en: Link
ar: رابط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Other
ar: آخر

en: Attributes
ar: سمات
