Field Display Kit (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Tag
nl: Label

en: File path
nl: Bestandspad

en: Default
nl: Standaard

en: Other
nl: Andere

en: Attributes
nl: Attributen

en: Classes
nl: Klassen
