Field Display Kit (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Tag
tr: Etiket

en: File path
tr: Dosya yolu

en: Link
tr: Bağlantı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Other
tr: Diğer

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Classes
tr: Sınıflar
