Field Display Kit (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Tag
et: Sildid

en: File path
et: Faili asukoht

en: Default
et: Vaikimisi

en: Other
et: Muu

en: Attributes
et: Omadused

en: Classes
et: Klassid
