Field Display Kit (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: File path
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Other
bo: གཞན

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ
