Field Display Kit (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Tag
it: Etichetta

en: File path
it: Percorso del file

en: Default
it: Predefinito

en: Other
it: Altro

en: Attributes
it: Attributi

en: Classes
it: Classi
