Field Display Kit (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Tag
ka: ტეგი

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: Link
ka: ბმული

en: Other
ka: სხვა

en: Attributes
ka: ატრიბუტები
