Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Configuration
he: הגדרות

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Experimental
he: נסיוני

en: Remove block
he: הסרת הבלוק

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
