Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Testing
hi: परिक्षण

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
