Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Experimental
hu: Kísérleti

en: Remove block
hu: Blokk eltávolítása

en: Weight for @title
hu: @title súlya
