Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Configuration
it: Configurazione

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Testing
it: In fase di test

en: Experimental
it: Sperimentale

en: Remove block
it: Rimuovi blocco

en: Weight for @title
it: Peso per @title
