Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
