Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Testing
ru: Тестирование

en: Experimental
ru: Экспериментальный

en: Remove block
ru: Удалить блок

en: Weight for @title
ru: Вес @title
