Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Testing
sk: Testovanie

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
