Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Experimental
tr: Deneysel

en: Remove block
tr: Bloğu kaldır

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
