Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
