Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Configuration
es: Configuración

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: Testing
es: Probando

en: Remove block
es: Eliminar bloque

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Place blocks
es: Colocar bloques
