Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Testing
eu: Proba
