Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Testing
ja: テスト

en: Experimental
ja: 試験的

en: Remove block
ja: ブロックを削除

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Place blocks
ja: ブロックを配置
