Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Testing
lt: Testavimas

en: Weight for @title
lt: @title svoris
