Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Testing
lv: Testēšana

en: Experimental
lv: Eksperimentāls

en: Weight for @title
lv: Svars @title
