Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Testing
ast: Prebes
