Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Testing
fi: Testaus

en: Remove block
fi: Poista lohko

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
