Front-End Administration (8.x-1.0-rc5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: Testing
jv: Ujian

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
