Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Testing
sv: Test

en: Experimental
sv: Experimentell

en: Remove block
sv: Ta bort block

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
