Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
