Front-End Administration (8.x-1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Testing
uk: Тестування

en: Weigth
uk: Вага

en: Experimental
uk: Експериментальний

en: Remove block
uk: Видалити блок

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
