Feature Boost (10.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: contact
af: kontak

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
