Feature Boost (10.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Footer
ar: التذييل

en: Address
ar: العنوان

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: contact
ar: اتصال

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
