Feature Boost (10.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina
