Feature Boost (10.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: contact
be: кантакт

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
