Feature Boost (10.0.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: contact
bo: འབྲེལ་བ་བྱེད

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Site Information
bo: དྲ་ཚིགས་ཆ་འཕྲིན
