Feature Boost (10.0.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Footer
ca: Peu

en: Address
ca: Adreça

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: contact
ca: contacte

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Site Information
ca: Informació del lloc

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Search form (narrow)
ca: Formulari de cerca (estret)

en: Search form (wide)
ca: Formulari de cerca (ample)
