Feature Boost (10.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: RSS feed
cy: Porthwr RSS

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Footer
cy: Troedyn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: contact
cy: cyswllt

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
