Feature Boost (10.0.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Home
da: Hjem

en: RSS feed
da: RSS-feed

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Footer
da: Sidefod

en: Address
da: Adresse

en: Tabs
da: Faner

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: contact
da: kontakt

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Site Information
da: Site-information

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu

en: Search form (narrow)
da: Søgeformular (smal)

en: Search form (wide)
da: Søgeformular (bred)
