Feature Boost (10.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: RSS feed
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ།
