Feature Boost (10.0.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: RSS feed
el: Ροή RSS

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: contact
el: επικοινωνία

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
