Feature Boost (10.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: contact
eo: kontakto

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
