Feature Boost (10.0.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Footer
et: Jalus

en: Address
et: Aadress

en: Tabs
et: Sakid

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: contact
et: kontakt

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Site Information
et: Saidi informatsioon

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Search form (narrow)
et: Otsinguvorm (kitsas)

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)
