Feature Boost (10.0.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Address
fi: Osoite

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: contact
fi: yhteydenotto

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Site Information
fi: Sivuston tiedot

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
