Feature Boost (10.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Heim

en: RSS feed
is: RSS

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Footer
is: Síðufótur

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: contact
is: kontakt

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
