Feature Boost (10.0.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Address
he: כתובת

en: Tabs
he: לשוניות

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: contact
he: יצירת קשר

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Twitter Link
he: קישור בטוויטר

en: Facebook Link
he: קישור בפייסבוק
