Feature Boost (10.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: RSS feed
hi: आर एस एस फीड

en: Help
hi: मदद

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Footer
hi: पादलेख

en: Address
hi: पता

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: contact
hi: संपर्क

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई

en: User account menu
hi: उपयोगकर्ता खाता मेनू
