Feature Boost (10.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Footer
hr: Podnožje

en: Address
hr: Adresa

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: contact
hr: kontakt

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
