Feature Boost (10.0.0) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Footer
hu: Lábléc

en: Address
hu: Cím

en: Tabs
hu: Fülek

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: contact
hu: kapcsolat

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Site Information
hu: Webhelyinformáció

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Social Media Link
hu: Közösségi média hivatkozás

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás

en: Show/Hide social media links
hu: Közösségi média hivatkozások mutatása/elrejtése

en: Search form (narrow)
hu: Keresési űrlap (keskeny)

en: Search form (wide)
hu: Keresési űrlap (széles)
