Feature Boost (10.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: RSS feed
is: RSS veita

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Footer
is: Fótur

en: Address
is: Heimilisfang

en: Tabs
is: Flipar

en: contact
is: tengiliður

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
